Ainas Poišas analīze par Kombuļu Inesi
Publicēts 23. decembrī, 2010.
Psihoterapeite Aina Poiša sarunā pauž sašutumu un neizpratni par skandalozās pašmāju mūziķes Ineses Cibuļskas, kura plašākai publikai pazīstama ar pseidonīmu "Kombuļu" Inese, atklātību par saviem atklājumiem seksā un citām visai intīmām detaļām.

"Es nevaru izskaidrot to, kādēļ viņa kļuvusi tik populāra, tomēr es uzskatu, ka katram cilvēkam popularitāte ir sava veida eksāmens, kuru nav izturējusi Inese," uzskata Poiša.

Jautāta, kā izpaužas tas, ka atraktīvā dziedātāja nav tikusi galā ar popularitāti, psihoterapeite norāda, ka brīdī, kad notiek popularitātes eksāmens, dažiem gadās piemirst par robežām.

"Inese robežas nejūt. Viņa uzskata, ka ir seksīga sieviete, bet patiesībā tas viss izskatās tā, it kā viņa tikko būtu izrāvusies no kādām važām," stāsta psihoterapeite un piebilst, ka reizēm atliekot vien pabrīnīties par to, kas notiek ar cilvēkiem.

Poiša tāpat uzsver, ka, viņasprāt, "Kombuļu" Inesei nav skaidras vīzijas par savu vērtību sistēmu. "Ja intīmo dzīvi var atklāt tik ļoti... tad cilvēkam nav īsti skaidra vērtību sistēma". Tiesa, to, kas tad ir cilvēku vērtību sistēma un kur ir normas robežas, Poiša Mango neatklāja.

Poiša gan priecājas par to, ka Inesei veidojas labas attiecības ar mīļoto vīrieti - dāni Bendu Jensenu Storgārdu -, taču viņa tāpat uzskata, ka sievietei noteikti jāpiemīt arī kādai devai paškritikas - īpašības, ko viņa nespēj attiecināt uz Inesi.

"Viņa taču arī savus bērnus ir ievilkusi savā publicitātē. Sievietei nav jābūt pelēkai pelei, tomēr Inese balansē uz vulgaritātes un nepiedienīgas uzvedības robežas," ir pārliecināta Poiša. 

Kā zināms, "Kombuļu" Inese popularitāti guva pēc šova Latvijas Zelta talanti pirms diviem gadiem, kad viņas lieliskā šlāgergrupa Kombuļi gan panākumus neguva, taču, pateicoties muzikālās apvienības līderes ekstravagantajiem gājieniem un atklātībai par savas privātās dzīves niansēm (jo īpaši portālā Mango), viņai izdevās gūt starptautisku atpazīstamību.


Komentāri (6)
jaanis: slima tante tā kombuliene
23/12/2010 14:14
Zandis: Šokējoši!
24/12/2010 13:47
Vecis: Zandi, FAIL!!!!!!
25/12/2010 15:40
Ieva: Apbrīnojami, ka Aina Poiša un vēl, izsktās, daži nezina tādu divu burtu salikumu kā PR :)
25/12/2010 20:52
solaris: Ieva - atšķirībā no tevis, psihoterapeite zina tādu burtu salikumu kā 'narcisms'.
Kas būtībā ir psihopātijas paveids.
PR ir tēla veidošana kaut kādam mērķim. Bet ja izrādīšanās ir pašmērķis un cita mērķa nemaz nav, tad cilvēks ir ieciklojies uz sevi, savu paštēlu un savām fizioloģiskajām vajadzībām. Primitīvi, banāli un vulgāri. Sev un savai ģimenei - apkaunojums. Pārējiem - nožēlojami slikts piemērs.
27/12/2010 11:37
zzubene: kā var šādi izteikties par cilvēku pat nepazīstot viņu?
Tāda sajūta ka Poišai pašai nav ar galvu viss kārtībā!
21/03/2011 13:00
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: