Ar moto "Mūsējie!" Latvijas TOP dizaineru kolekcijas mēnesis
Publicēts 26. oktobrī, 2009.
Latvijas modes fonds novembrī universālveikalā Stockmann rīko Latvijas dizaina mēnesi, kad līdzās universālveikala preču sortimentam būs unikāla iespēja iepazīt un iegādāties Latvijas vadošo dizaineru kolekcijas.

Kopskaitā 17 pie mums un ārvalstīs novērtēti Latvijas dizaineri papildinās sieviešu un bērnu apģērbu, aksesuāru, kā arī mājas tekstila un interjera priekšmetu segmentus. Šīs kampaņas ietvaros universālveikalā Stockmann būs nopērkamas arī Latvijā radītas mēbeles.

Ar moto „Mūsējie!” novembrī sāksies Latvijā vēl nebijis projekts, kas zem viena jumta pulcēs pazīstamus pašmāju dizainerus. Sieviešu apģērbu klāstu pārstāvēs modes dizaineres Ingrīda Dārzniece, Natālija Jansone, Anna Led, Baiba Ripa, Katja Shehurina, Inese Lapsiņa un Aleksandra Pavlova modes nams Frazzo.
Aksesuāri no INCH 1967, Una Vita, Sanda Ezeriņa, ARS Tela. Savukārt bērnu apģērbu nodaļā – Terēze Gruntmane ar zīmolu ZAZA couture, kā arī Dana Podkalne ar Something cozy.
Mājas lietu nodaļā – INCH 1967 un ARS Tela mājas tekstils, Angel Glass Design stikla trauki, Munio Candela sveces, Pururs papīra kanceleja un Anna Barons speciāli universālveikalam Stockmann radītās mēbeles.

Projekta mērķis ir, lai kvalitatīvas lietas no Latvijas kļūst pazīstamākas un – pieejamākas. Lai cilvēki personīgi novērtē augsto kvalitāti no Latvijas dizaineru veikuma. Mums ir visi priekšnosacījumi, lai Latvijas dizains kļūtu par ne tikai pie mums, bet arī pasaulē pazīstamu zīmolu, kas patīk pircējiem ar savu stilu un funkcionalitāti.

Dizaineru kolekcijas Latvijas dizaina mēnesī varēs pamanīt ar speciālu, Latvijas modes fonda radītu atpazīšanās zīmi „Mūsējie!” Projekta laikā darbosies mājas lapa www.musejie.lv, kur būs atrodama informācija par visiem dalībniekiem. 

Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: