Izvirtusi govs pavedina puisi uz seksu
Publicēts 15. jūnijā, 2010.
Aizvadītajā nedēļā kāds 18 gadus vecs indonēzietis no Bali salas pieķerts seksuālās rotaļās ar govi. Pieķertais jaunietis vēlāk vietējiem žurnālistiem taisnojies, ka govs esot pārvērtusies par skaistu sievieti un viņu pavedinājusi.

Govs savaldzināto jaunieti Gusti Nguru Alitu pašā mīlas skurbulī esot pieķēris kāds kaimiņš. „Viņu atrada pilnīgi kailu un ieķērušos govs mugurā," žurnālistiem stāstījis vietējais ciemata vecākais.

 

Pats Alits gan apgalvo, ka pie visa vainīga bijusi govs. Viņš neesot redzējis dzīvnieku, bet gan skaistu, jaunu sievieti. „Viņa sauca mani vārdā un pavedināja mani, tādēļ arī nodarbojos ar viņu ar seksu," taisnojies jaunais zoofils.

Pavedinātajam jaunietim nācies iziet attīrīšanās rituālu, bet govs īpašniekam ciemata vecākais samaksājis kompensāciju 562 dolāru (aptuveni 330 latu) apmērā.

Savukārt pašam starpsugu seksā iesaistītajam liellopam šīs izklaides beigušās visbēdīgāk - tas noslīcināts jūrā, lai pasargātu ciematu no iespējamajām nelaimēm.

Redakcijas piezīme. Attēlā redzamā govs nav piedalījusies šajās dzimumattiecībās, bet izmantota vienīgi ilustratīviem mērķiem.


Komentāri (2)
liene: cau cik tev gadi
26/05/2015 15:13
liene: jani teva bilde ir murgs
26/05/2015 15:16
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: