Ķīnieši atraduši valsts seksīgāko bomzi
Publicēts 21. jūlijā, 2010.
Ķīnieši gatavojas uzņemt filmu par Čena Gudžona (attēlā) neparasto likteni, kurš, pateicoties vienai fotogrāfijai, īsā laikā no ubagojoša bezpajumtnieka pārvērties par valsts sekssimbolu, ziņo The Daily Mail.

34 gadus vecais Čens bija zaudējis darbu un visus ietaupījumus un sācis klaiņot pa Ninbo pilsētas ielām, ubagojot pārtiku, pārbaudot atkritumu tvertnes un uzlasot cigarešu izsmēķus. Tomēr viņa liktenis krasi mainījās, kad šī gada janvārī kāds amatieris viņu nofotografēja Tjaņa laukumā un jaunā vīrieša fotogrāfiju ievietoja interneta forumā.

Nomocītais skatiens, nedēļu vecā bārda, pinkainie mati, netīrais, bet kolorītais apģērbs un bezrūpīgā gaita tik ļoti iepatikās vispasaules tīmekļa lietotājiem, ka tie viņu uzreiz nodēvēja par "visseksīgāko klaidoni" un "stilīgo bračiņu".

Galu galā ieintriģētie interesenti bezpajumtnieku sameklēja un centās viņu nogādāt patversmē, tomēr Čens atteicās, paziņodams, ka "tur ir pārāk daudz cilvēku".

Kad vietējā televīzijā parādīja pārraidi par Čenu, jaunekli, kurš tobrīd jau bija nonācis psihiatriskajā klīnikā, atpazina viņa vecākais brālis, kurš žurnālistiem arī izstāstīja Čena dzīvesstāstu.

 

Izrādās, ka dzimto ciemu Čens pametis jau 1996. gadā, lai dotos uz lielpilsētu pelnīt lielu naudu. Kopš tā laika ne viņa sieva, ne divi bērni Čenu nebija redzējuši, jo ķīnietis kaunējās par to, ka nav atradis darbu un nopelnījis naudu. Mājās viņš atgriezies tikai pēc tam, kad autoavārijā gāja bojā viņa vecāki.

Šobrīd Čens strādā par modeli un saņem daudz piedāvājumus no reklāmas kompānijām. Savukārt nākamajā gadā gaidāma lielbudžeta mākslas filma, kas balstīta uz viņa neparasto biogrāfiju un kuras scenāriju sarakstījis Čena brālēns.

 


Komentāri (3)
Miks: vot zhorikam paveicaas :O :D
22/07/2010 20:29
aņa: Njām, laikam bomžiem arī mēdz veikties :D Bet nemaz tik seksīgs viņš neizskatās. Ir redzēti labā ķīnieši :D
22/07/2010 20:35
Kashins DaWeeD: Tīri tā neko! Prieks, ka cilvēkam tā veicas - it īpaši tādam, kuram šāda veiksme tiešām noder! ;) :D
23/07/2010 00:25
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: