Klāt Rīgas modes nedēļa
Publicēts 27. oktobrī, 2009.
No 28. līdz 31. oktobrim Latvijas galvaspilsētā notiks tradicionālā Rīgas modes nedēļa RIGA FASHION WEEK

Starptautiskais modes festivāls Riga Fashion Week, kas notiek divas reizes gadā jau vairāk kā piecus gadus, kļuvis par Rīgas vizītkarti, apzīmējot pilsētu par Baltijas reģiona modes galvaspilsētu. Šoreiz Rīgas modes nedēļas laikā tiks prezentētas 2010. gada pavasara/vasaras sezonas modes tendences no vadošajiem Baltijas dizaineriem un pasaules slaveniem zīmoliem. Par pasākuma reklāmas seju izvēlēta Agnese Zeltiņa.

Krievijas un Ukrainas dizaineri Rīgas modes nedēļā

Šajā Rīgas modes nedēļā, tiks plaši prezentētas 2010. gada pavasara/vasaras sezonas modes tendences mūsu austrumu kaimiņu izpildījumā - pazīstamo Krievijas un Ukrainas modes mākslinieku kolekciju kolorītā.

Latvijas publikai jau zināmais dizaineris no Sanktpēterburgas Oļegs Birjukovs arī šoreiz apmeklēs Riga Fashion Week. Tradicionālās skates vietā, savu pavasara/vasaras kolekciju modes dizaineris parādīs šauram viesu lokam ekskluzīvajā prezentācijā modes veikalā OverScore Smilšu ielā 16, jo tieši šajā veikalā, no šī gada pavasara, modes cienītājiem ir iespēja iegādāties zīmola BIRYUKOV apģērbus arī Rīgā. Rīgas modes nedēļas laikā Oļegs Birjukovs tiksies arī ar Latvijas modes māksliniekiem un studentiem, dalīsies pieredzē ar saviem kolēģiem un iepazīstinās ar Krievijas tirgus specifiku un perspektīvām.

Krievijas modes jaunās paaudzes dizaineris Maksims Čerņicovs parādīs savu kolekciju kā Riga Fashion Week goda viesis no Krievijas ar Maskavas nama Rīgā atbalstu. Pateicoties komerciālā pragmatisma un autora dizaina apvienojumam, MAX CHERNITSOV kļuva par vienu no veiksmīgākajiem projektiem Krievijas modes tirgū pēdējos desmit gados. Kolekcijas, kura tiks prezentēta Rīgas modes nedēļā, tēma ir Krievijas revolūcija, kura tiek atspoguļota caur tagadējā laika prizmu - impērijas lozungi ir apvienoti ar mūsdienu reklāmas saukļiem provokatīvajos zīmējumos uz t-krekliem. Šajā MAX CHERNITSOV kolekcijā ielas modes tendences tiek apvienotas ar striktu lietišķu stilu.

Šoruden Rīgas modes nedēļas apmeklētājiem būs iespēja vērot slavenākā Ukrainas modes dizainera - RFW Goda viesa - Andrē Tana modes skati. Tāpat kā kādreiz Marc Jacobs ieviesa modē stilu grange, bet Stella McCartney - vintage, Andrē Tans atklāja virzienu Smart Couture. Pēc dizainera vārdiem, šis stils ir paredzēts "veiksmīgām un mērķtiecīgām sievietēm ar harmonisku iekšējo pasauli". Modes eksperti uzreiz atzīmēja šo virzienu, kurš apvieno sevī tieksmi uz izsmalcināto klasiku un komfortu. "Piegriezums, kurš glaimo sievietes ķermenim" - tā runā par Andrē Tana tērpiem.

Goda viesis- Roberto Verino

Uz Rīgu atbrauks arī Spānijas modes metrs Roberto Verino  (apskati viņa kolekcijas šeit) un uzstāsies kā goda viesis Rīgas modes nedēļas rudens sesijā, kas norisināsies no 28. līdz 31. oktobrim Rīgā. Kā ir zināms, 2008. gadā Roberto Verino atvēra savu veikalu Rīgā, kurš drīz Latvijas Stila un Modes balvu pasniegšanas ceremonijā tika atzīts par modes veikalu ar interesantāko koncepciju.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: