Noskaidroti Latvijas veiksmīgākie cilvēki
Publicēts 19. oktobrī, 2010.
Kāda tirdzniecības centra šomēnes veiktajā interneta aptaujā par veiksmīgāko cilvēku Latvijā tika atzīts premjers Valdis Dombrovskis, turpretī neveiksmīgākā latvieša titulu ieguvis Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers.

Aptaujā, kurā nepilna mēneša laikā piedalījās divarpus tūkstoši respondentu, visbiežāk balsojumos minēti esošie un bijuši politiķi - Dombrovskis ar gandrīz 700 balsīm atzīts par veiksmīgāko latvieti, bet veiksminieku pirmajā desmitniekā ir arī Šlesers, Venstpils mērs Aivars Lembergs un Rīgas domes vadītājs Nils Ušakovs.

 

Veiksminieku saraksta otrajā vietā ierindojies Latvijas labākais tenisist Ernests Gulbis, sestajā vietā iekļuvis maestro Raimonds Pauls, viņam seko grupas Prāta vētra solists Renārs Kaupers, astotajā vietā iekļuvis dziedātājs Lauris Reiniks, bet veiksmīgāko latviešu topu noslēdz riteņbraucējs Māris Štrombergs un uzņēmējs Gunārs Ķirsons.

Kategorijā Veiksmīgākais sportists pirmajā vietā, protams, iekļuvis Gulbis, bet tāpat par gana veiksmīgiem latvieši uzskata arī hokejistu Sandi Ozoliņu un basketbolistu Andri Biedriņu, bet no kultūras cilvēkiem kā veiksmīgākie visbiežāk minēti Pauls, Kaupers un Reiniks, kā arī aktrise Rēzija Kalniņa, dziedātāja Aisha jeb Aija Andrejeva un šovu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.

Interesanti, ka neveiksminieku topa līderis ar 557 balsīm ir Šlesers, kuru gan liela daļa respondentu atzinuši par vienu no veiksmīgākajiem cilvēkiem, bet no viņa šajā kategorijā krietni atpaliek bijušais premjers Andris Šķēle, kuru par neveiksminieku uzskata tikai 117 aptaujātie.


Komentāri (1)
Mārtiņš: Šlesers jau nemaz nav tik neveiksmīgs, to ka vēlēšanās izgāzās kā veca sēta neko nenozīmē, viņam tāpat pieder vara-Gudrs džeks!
20/10/2010 02:20
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: