"Princese" Alise iegādājusies čivavu
Publicēts 12. jūlijā, 2010.
LNT šova Latvijas princese otrās sezona uzvarētāja Alise Piterniece (attēlā), kā jau "princesēm" piedienas, iegādājusies ģimenes mīluli – četrkājaino čivavas šķirnes sunīti, kurai Alise ar savu draugu Ivaru devuši vārdu Džena, kas ir saīsinājums no Alises mīļākā sieviešu vārda Dženifera.

Sarunā Alise Piterniece atklāj, ka sen jau vēlējusies iegādāties sunīti, tikai draugs Ivars centies atrunāt no šīs domas. "Nekas cits viņam neatlika, kā piekrist, un tagad abi nenožēlojam suņuka iegādi, jo mazā un fifīgā Džena kļuvusi par mūsu ģimenes mīluli," stāsta Alise.

"Sunīte ir trīs mēnešus veca. Iegādājos viņai speciāli sunīšiem domātu mājiņu, kurā viņa guļ pa naktīm. Taču pa dienu cenšamies viņu visur ņemt līdzi. Neaizraujamies gan viņu padarīt par klēpja sunīti, bet cenšamies radināt pie patstāvības. Drauga brālim ir sešus mēnešus vecs mopsis, tāpēc, kad braucam pie viņa ciemos, ņemam līdzi Dženu, kur abi suņuki draudzīgi spēlējas," skaidro Latvijas princese.

 

Alise par savu jauno mīluli Dženu saņēmusi arī komplimentus."Kad biju aizbraukusi uz savu dzimto vietu, jau dzirdēju komplimentus, ka tagad esmu īsta "princese" ar sunīti. Džena ir šokolādes brūna ar baltu, pat astes galiņš viņai ir baltā krāsā," viņa jūsmo.

"Vienīgi uz Jūrmalu, kad braucam sauļoties un peldēties, Dženu atstājam mājās, jo sazinoties ar vetārstu, viņš ieteica sunīti neņemt līdzi uz pludmali, jo, tā kā tur ir liela svelme, suņukam var palikt slikti. Džena turklāt ir enerģiska, viņa jau nesēdēs mierā, bet sunīša dauzīšanās pa pludmali spēcīgajos saules staros var beigties arī letāli," skaidro Alise.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: