Vai Jānis Stībelis Eirovīzijā pārstāvēs Krieviju?
Publicēts 3. martā, 2010.
7.martā Maskavā noskaidrosies, kurš šogad Eirovīzijas dziesmu konkursā pārstāvēs Krieviju. Daudziem par pārsteigumu Krievijas nacionālās atlases finālā divdesmit piecu citu finālistu vidū ar savu dziesmu "I love I love I love you" iekļuvis arī dziedātājs Jānis Stībelis.

"Šo dziesmu latviešu valodā biju iesniedzis Latvijas Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajai atlasei. Uzzinot, ka tā nav iekļuvusi fināla desmitniekā, radās spontāna ideja izmēģināt spēkus kaimiņzemē ar dziesmas anglisko versiju, un jau pēc neilga laika saņēmu ziņu, ka tā apsteigusi vairākus tūkstošus citu pretendentu un iekļuvusi konkursa pusfinālā," stāsta dziedātājs. "1.martā kļuva skaidrs, ka esmu iekļuvis arī finālā! Priecājos, ka mana dziesma ir novērtēta un darīšu visu, lai svētdien nodziedātu labi. Šobrīd notiek aktīvi mēģinājumi un gatavošanās šovam."

Fināla koncertā Jānis Stībelis uzstāsies ar savu skatuves vārdu Jay Stever un uz skatuves kāps otrais uzreiz pēc meiteņu rokgrupas "Princessa avenue". Koncertu Latvijas teritorijā 7.marta vakarā būs iespējams noskatīties TV kanālā RTR-Planeta. Konkursa uzvarētāju noteiks summējot profesionālas žūrijas un skatītāju balsojumu. Balsot būs iespējams arī ar interneta starpniecību.

Komentāri (1)
krapiks: KAUT tik vinsh vinnetu Krievijas finalaa un protams.. vinsh ari Eirovizijaa parspetu Latviju !!!!! Tas ka vinsh neiekluva Latvijas atlasee, tas ir normali, jo Latvija doma tikai par tam dziesmaam kuras patik Latviesiem, nevis kura VARETU patikt visai Eiropai !!!!! Šlāgeri nav populāri Eiropā, tapēc gribās redzēt kā Aisha izgāzīsies... :)
03/03/2010 16:29
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: